Ogłoszenie

Witajcie! ~UWAGA! Proszę zapisywać się do królestwa ludzi, inaczej zamknę zapisy do wampirów dopóki nie wyrówna się liczba podwładnych!

#1 2010-02-26 18:55:14

 Emily

Władczyni Wampirów

Punktów :   
Pkt. Życia: 500/500
Pkt. Siły: 410
Pkt. Spostrzegawczości: 410
Pkt. Doświadczenia: 2500
Złoto: 10 000

Zapisy do królestwa Vidomia

Aby zostać wampirem i mieszkańcem Vidomii należy wypełnić następującą kartę:

Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Płeć:

Wygląd: (Piszcie po ludzku. Avatar nic nie znaczy.)
Charakter: (Tak jak Yuuki proszę: nie zamraczniajcie ani nie róbcie supersłodkich postaci)
Historia: (Minimum 5 znań złożonych. I byłaym wdzięczna, gdybyście z siebie nie ściągali)
Moc: (Tylko jedna i nie może być super potężna. Moce nie mogą się powtarzać.)



Przy wypełnianu usuwacie to, co w nawiasach.


Zapraszam do królestwa wampirów, Goście!

Miłej zabawy w krainie Aichi Goście

Offline

 

#2 2010-02-27 15:18:10

 Annabeth

Wampir

Punktów :   

Re: Zapisy do królestwa Vidomia

Imię: Annabeth "Anna"
Nazwisko: Taylor
Wiek: 17 lat
Płeć: (chyba jasne, że) kobieta

Wygląd: Szatynka, długie, proste, wycieniowane włosy, błękitne oczy, w których można dostrzec głębię oceanu, jasna cera, niemal jak u porcelanowej laleczki, wysoka, szczupła, zgrabna, wysportowana
Charakter: Trochę postrzelona i wesoła, niekiedy cicha i zamknięta w sobie, czujna, spostrzegawcza, samowystarczalna, bezinteresowna, stanowcza, asertywna, potrafi walczyć do ostatniej kropli krwi, dobra
Historia: Urodzona w małej wiosce i od dziecka szkolona na wojowniczkę. Władanie bronią ma we krwi. Podczas samotnej, nocnej przechadzki po lesie, zaatakowana przez bandę wampirów i przemieniona. Nie miała żadnych sans na obronę. Z początku trochę zagubiona, szybko odnalazła się w nowym wcieleniu i zapanowała nad nowymi umiejętnościami, nie rozstając się z mieczem.
Moc: Władza nad wszelkiej maści wodą.

Ostatnio edytowany przez Annabeth (2010-02-27 15:18:48)

Offline

 

#3 2010-02-27 22:45:28

darin

Wampir

Punktów :   

Re: Zapisy do królestwa Vidomia

Imię: darin
Nazwisko: mackaznie
Wiek: 17 lat
Płeć: kobieta

Wygląd: szatynka , można nawet powiedzieć, że brunetka . jest szczupła , wręcz chuda.  ma szara oczy, które mogą dawać wrażenie że przenikają przez ciebie . ma jasną , przypominającą marmur cerę
Charakter: jestem odważa , najczęściej troszczę się tylko o siebie , jestem miłą , ale tylko czasami , kłótliwa , bardzo gadatliwa , uparta , tryskająca energią [ z adhd ] , bez myślenie przyczynowo-skutkowego :]]
Historia: Urodziłam się jeszcze w starożytności , w cesarstwie rzymskim. Byłam córką samego cesarza. W młodym wieku zachorowałam na nieuleczalną chorobę , lecz będąc kiedyś w lesie spotkałam mężczyznę. Przemienił mnie on w nieśmiertelną.  Uciekłam z Rzymu. Podróżowałam przez długi czas stale zmieniając miejsce zamieszkania. Zawsze byłam samotna. Pewnego dnia przybyłam do królestwa Vadomii i postanowiłam tu zostać przez dłuższy czas .
Moc: gdy się skupi potrafi zobaczyć gdzie znajduje się dana postać , obojętnie czy jest to człowiek , wampir czy inne stworzenie i wyobrazić sobie co ona robi, czuje , mówi, myśli x D

Ostatnio edytowany przez darin (2010-03-08 18:58:16)


.. żyć nie umierać . ^

Offline

 

#4 2010-03-10 12:37:45

Vampire-Diana

Wampir

Punktów :   

Re: Zapisy do królestwa Vidomia

Imię: Diana (moje cudne imię ^^)
Nazwisko: Night
Wiek: 9 lat
Płeć: Kobieta

Wygląd: Długie, piękne blond włosy, szczupła, oczy szafirowe, przyciemnione długimi wachlarzami rzęs, usta malinowe, cera jak u ludzi, wysoka jak na swój wiek, idealny zgryz.
Charakter: Nieco boję się innych wampirów bo są starsze, samotniczka, niepewna, cicha, ucieka przed przemocą, stanowcza
Historia: Jestem pół wampirem-pół człowiekiem ale pije krew. Jestem nieśmiertelna, ale wyglądam trochę jak człowiek. Urodziła mnie uboga kobieta, potem uciekłyśmy razem. Umarła jak miałam 3 lata. Chciał zabrać mnie ojciec ale mu uciekłam i żyję samotnie. Ciągle rosnę.
Moc: Włada przyrodą. Przez to jej oczy zmieniają dziwnie kolor: jak włada ogniem robią się czerwone jak ogień, jak wodą jak ocean, jak ziemią koloru trawy, jak powietrzem koloru ametystu, jak księżycem czarne, jak słońcem złote, jak zwierzętami fiołkowe.
Znak rozpoznawczy: Na plecach ma mały tatuaż-gwiazdę.

Ostatnio edytowany przez Vampire-Diana (2010-03-11 13:10:38)

Offline

 

#5 2010-03-10 21:30:01

Weru$ka

Bezrasowi

Punktów :   

Re: Zapisy do królestwa Vidomia

Imię: Werusss
Nazwisko: Nature
Wiek: 16
Płeć: kobieta

Wygląd: długie, falowane blond włosy, wielkie, błękitne oczy przysłonięte wachlarzem rzęs, wysoka, brzoskwiniowa cera, bielutkie zęby
Charakter: Jestem odważna, czasami ostra, a czasami za miła. Uwielbiam ryzyko i nie cierpię nudy. Moda i makijaż stoją na 1 planie.
Historia: Urodziła się w Paryżu, jednak często zmieniała kraj zamieszkania ponieważ jej matka była piosenkarką. Prawdziwą przyjaźń poznała w Hiszpanii, gdzie po śmierci matki zamieszkała z ciotką. Podbiła całą Barcelonę swoim śpiewem. Nagrała płytę demo oraz jest gwiazdą internetu. W przyszłości chce wyjechać do Ameryki i tam zostać sławną piosenkarką.
Moc: ogłuszający, czarujący śpiew

Offline

 

#6 2010-03-11 18:08:15

 Emily

Władczyni Wampirów

Punktów :   
Pkt. Życia: 500/500
Pkt. Siły: 410
Pkt. Spostrzegawczości: 410
Pkt. Doświadczenia: 2500
Złoto: 10 000

Re: Zapisy do królestwa Vidomia

Tak jak napisała Yuuki, akceptacja jest zamknięta. Zostawajcie ludźmi!!!!!! Mozemy was zmienić, spokojnie, ale najpierw pobądźcie człowiekami, rozważcie za i przeciw, bo odwampirzyć się nie można. Dopóki 4 osoby nie zostaną ludźmi, akceptacja nieczynna.

Emily


Zapraszam do królestwa wampirów, Goście!

Miłej zabawy w krainie Aichi Goście

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ridersi.pun.pl www.grynafacebooku.pun.pl www.hajtownia.pun.pl www.pokemonyworld.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl